Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony Przejdź do stopki strony zawierającej dane kontaktowe i menu nawigacyjne Przejdź do strony BIP
Rozmiar tekstu: Kontrast:  

LABORATORIUM PROTETYKI STOMATOLOGICZNEJ „MULTIDENT” ARKADIUSZ PIONTEK

Całkowita wartość projektu: 167 113, 00 zł

Wartość dofinansowania z UE: 57 325,20 zł

Okres realizacji projektu: 1 lipca 2020 do 25 listopada 2020

Dzięki unijnemu wsparciu przeznaczonemu dla przedsiębiorców, którzy realizują swoje projekty na obszarze Aglomeracji Wałbrzyskiej, w firmie Multident Arkadiusz Piontek zakupiono maszyny i urządzania do wdrożenia nowego procesu leczenia stomatologiczno-protetycznego.

W ramach projektu dokonano zakupu zestawu maszyn i urządzeń wraz z drukarką 3D i niezbędnym oprogramowaniem w celu wdrożenie innowacyjnego procesu produktowego – innowacyjnego szablonu do implantacji natychmiastowej stosowanego w chirurgii nawigowanej obrazem, jednej z najnowocześniejszych metod zabiegowych stosowanych w medycynie.

Nowy produkt oferowany przez firmę Multident jest innowacją na skalę kraju i przeznaczony będzie na rynek zarówno krajowy i zagraniczny. Wysoce specjalistyczne usługi z zakresu protetyki estetycznej są coraz bardziej pożądane i poszukiwane przez klientów.